KOOLITUSED

LIVE podcast Rene Bürklandiga - Füüsilise tervise, õnnelikkuse taseme ja edukuse seosedAasta 2020 lõpus istusid podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala ja podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” juht Veiko Valkiaine esimest korda näost näkku maha. Tulemuseks suurepärane omavaheline klapp, mitmed erinevad äriideed, millest esimene teie ees. Mehed on otsustanud hakata korraldama stabiilselt live podcast salvestusi ning avasaate külaliseks on seltsi võetud hiina meditsiini kümbleja Rene Bürkland.

Lisaks vestlusele on võimalus nii ruumis oleval publikul kui ka veebis vaatavatel inimestel kaasa rääkida ehk Renelt, Chrisilt või Veikolt küsimusi küsida. Saatesse on võimalik salvestuse ajal ka helistada!

Sellel korral keskendume:
👉Tervise kontseptsiooni tegelik olemus ja selle mõistmine;
👉Hiina meditsiini algtõed;
👉Nõuandeid, soovitusi, taipamisi ja kogemusi Rene elust;
👉Füüsilise tervise, õnnelikkuse taseme ja edukuse seostele;
👉Tervise käsitlus Hiina meditsiinis;
👉Praktilised nõuanded enesearenguks kui ka füüsilise heaolu tagamiseks;
👉Alternatiiv meditsiinile ja tervisele;
👉Haigustele, nende ennetamisele ja vajadusel ravile;
👉Mõtteviisile, mentaalsusele, vaimsusele ja enesearengule;

RENE BÜRKLAND tutvustus:
Vestleme seekord Vihula Mõisa õdusas õhkkonnas Eesti tuntuima hiina meditsiini arsti Rene Bürklandiga. Renel on unikaalne taust, kuna ta on ühelt poolt lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna üldarstina ning Tallinna Ülikooli psühholoogina, kuid teiselt poolt on ta neli aastat õppinud Nanjingi ja Bejingi Hiina meditsiini ülikoolis hiina keelt, akupunktuuri, taimravi, gigong'i ja tuina massaaži. Ta leiab, et nii Hiina kui Lääne meditsiinil on oma tugevused ja nõrkused, mistõttu on tema unistuseks olnud kahe lähenemise ühendamine. Praegu võtab ta Hiina meditsiini keskuses Tervise Alkeemia vastu patsiente, teeb nõelravi, õpetab Hiina meditsiini ja juhendab hiina ravivõimlemist ehk qigong'i. Ta on välja andnud kaks raamatut: esimene raamat on "Tervise alkeemia. Hiina meditsiiniline lähenemine tervisele ja haigustele" ja teine raamat "Tark tee terviseni. Hiina toitumisteraapia tervise tugevdamiseks ja haigustest paranemiseks". Kui hiinlased on aastasadu otsinud “surematuse tabletti,” siis meie hakkame vestluse käigus otsima vastuseid küsimustele, millised on seosed füüsilise tervise, õnnelikkuse taseme ja edukuse vahel? Milline on tee hea tervisega pikaealisuse, õnne ja edukuseni? Tulge kuulama!

AEG: N 28. jaanuar 2021 kell 18:00 - 20:00

ASUKOHT: Veebis, privaatne Youtube live

PILET: 7 eur

Registreerime ja pileti ostmine toimub läbi Fienta keskkonna:

https://fienta.com/et/live-podcast-rene-burklandiga-fuusilise-tervise-onnelikkuse-taseme-ja-edukuse-seosed?fbclid=IwAR249g_uymamfICjNNR9gTPgtkWjrzN-JQO9BTeYHwjno0wsWjC7I1YdaZs

Informatsioon, kuidas vaadata privaatset youtube ülekannet, laekub mailile jooksvalt. Üritus tuleb ka järelkuulamisse ja vaatamisse. 

 
Lisainfo: ausadmehed@gmail.com või 56221271