KOOLITUSED

ONLINE-KONVERENTS: Tasakaalus immuunsus ja mikrobioomi tervishoid.Selle konverentsi eesmärgiks on rääkida organismi immuunsuse säilitamisest ja tasakaalustamisest, tutvustada soolestiku kui ühe suurima organkonna puhastamise olulisust, tuua esile nii lääne kui ida meditsiini omavahelised seosed ning pakkuda välja võimalusi tervise taastamiseks ja tervise säilitamiseks. Lisaks räägime mikrobioomi analüüsist - miks ja kuidas seda teha.

Konverents toimub Zoom-keskkonnas ja esinejateks on Eesti tuntuim hiina meditsiini arst RENE BÜRKLAND, ZenCleanz toodete maaletooja MARIUS VAHTER, tervist toetava elustiili edendaja JANA SANDBERG ja ettevõtte Genorama teadur EMMA JOHANNA SOVA.

PILET: 15 eur
Registreerime ja pileti ostmine toimub läbi Fienta keskkonna
https://fienta.com/.../tasakaalus-immuunsus-ja...
Peale pileti ostu saadame sulle konverentsil osalemise liitumislingi.
Lisainfo: info@zencleanz.ee või 53493406

Konverents on ka JÄRELVAADATAV. Saadame kõigile piletiostjatele konverentsi salvestuse.

ESINEJATE TUTVUSTUSED:

DOKTOR RENE BÜRKLAND on hiina meditsiini arst ning qi gongi õpetaja. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna, Tallinna Ülikoolis psühholoogia ning Beijingi Hiina meditsiini ülikooli nõelravi, hiina massaaži ja hiina taimravi eriala.

MARIUS VAHTER on edukas ettevõtja ja kirglik maailmarändur. Paar aastat tagasi Tais olles tegi ta esmakordselt läbi ZenCleanz organismipuhastuse. Saades väga hea kogemuse ja tulemuse, soovis ta kõike seda jagada oma sõpradega. Tänaseks toob Marius ZenCleanz ensüümitooteid Eestisse ning tema juhendamisel on sajad inimesed üle Eesti organismipuhastuse läbi teinud.
Lisaks on Marius õppinud Holistika Instituudis, Eesti NLP Instituudis ja astroloog Triin Tobberi juures.

JANA SANDBERG on õppinud ja koolitanud mikroorganismidega seonduvat viimased aastad ning on uurinud haiguste tegelikke põhjuseid, geneetilist pärandit ning aju-soolestiku omavahelisi seoseid. Tänaseks toimetab Jana ZenCleanz ensümaatiliste toodetega, aitamaks inimestel leida puhtam ja seeläbi kergem elu.

EMMA JOHANNA SOVA on ettevõttes Genorama teadur-projektijuht. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia magistriõppe. Mikrobioom ja selle seos inimese tervise ja heaoluga on teda pikalt huvitanud, ka oma bakalaureuse ning magistri teadustööd sidus ta inimese mikrobioomi valdkonnaga. Teaduspõhine tervislikku mikrobioomi toetav elustiil on Emma igapäevaelu keskmes. Näita vähem