blogi

3 PÄEVANE RETRIIT: kehapuhastus ensüümidega hiina meditsiini toel 8.-10.juuni 2021

6. mai 2021
Traditsioonilise hiina meditsiini kohaselt on meie organism võimeline ennast ise tervendama. Mida vähem on keha koormatud üleliigsega, seda paremini ta end tervendab. Organismi puhastudes anname me endale võimaluse vabaneda toksiinidest ja jääkainetest, mille tulemusel paraneb ainevahetus, toitainete imendumine ja keha tundlikkus.

Tervise Alkeemia ja Rene Bürkland korraldavad juunis tervisepäevi, mille jooksul saad end turgutada ja toetada kolmepäevase organismipuhastuse ning nõelraviga.

* Esimesel päeval teeb Rene Bürkland sulle hiina meditsiini diagnostika ja nõelravi ning, et sa saaksid end veelgi paremini puhastuseks ette valmistada, on sul õhtul võimalus Virge Naerise juhendamisel teha shindo venitusi. Lisaks on esimene päev mõeldud puhkamiseks, aja maha võtmiseks ja kergemal dieedil (mahlapaastul) olemiseks.

* Teisel päeval toimub ensümaatiline maksa- või soolepuhastus.

* Kolmandal päeval toimub taas nõelravi seanss ning päev on mõeldud puhastusest väljatulekuks ja mahlapaastul olemiseks.


Tervisepäevade jooksul on sul võimalus nautida imelist Laulasmaa loodust jalutades kaunis männimetsas ja mere ääres.


TOIMUMISAEG: 8.-10.juuni 2021

TOIMUMISKOHT: LaSpa hotell Laulasmaal

OSALUSTASU ÜHELE INIMESELE: 680 EUR (majutus üksinda standardtoas, lisatasu eest on võimalik ööbida kõrgema kategooria toas)

LISAINFO JA REGISTREERIMINE: katrin@tervisealkeemia.ee

*

Dr Rene Bürkland on aasta aega kasutanud ZenCleanz kehapuhastus tooteid oma patsientide peal. Kuula ja vaata mida tal nende kohta öelda on: