blogi

Kuidas püsida terve viirushaiguste perioodil?

29. september 2020


Selleks, et organism suudaks paremini võidelda väliste ja sisemiste haigustekitajatega, on vaja toetada oma immuunsust.
Praegusel viirushaiguste perioodil on oluline tugevdada oma organismi, kuna meie immuunsüsteem on keha esimene kaitse haiguste korral.

Hästi sobivad selleks erinevad taimed ja taimesegud. Üheks selliseks on graanulisegu IMMUUNSUSE TUGEVDAJA (Jade Screen). Selle koostises olevad taimed, nagu kilejas hundihammas, suur armujuur ja hobuköömen on tuntud oma haigusi tõkestavate ja immuunsust tõstvate omaduste poolest. Seda segu kasutatakse profülaktikaks ehk viirushaiguste ennetamiseks.
Segu saab osta meie keskusest (Tulika 19, Tallinn) kohapealt.

Taimeekstrakt TONIX-R tugevdab samuti meie immuunsust, vähendab kurnatust ja tõstab elujõudu. Toonik on valmistatud seitsmest taimest. Ganoderma ja korditseps sobivad samuti immuunsuse toetamiseks, aga kuna nende mõju avaldub pikema aja vältel, siis praegu neid tarvitama hakates oled veidi hiljaks jäänud. Need on nö aeglased immuunsuse toetajad.

Mida teha, kui esinevad esimesed viirushaiguste sümptomid?
Kui esinevad viirushaigusele omased sümptomid, nagu palavik, köha, hingamisraskused, külmavärinad, higistamine, siis soovitame koheselt tarvitada
Xiao chai hu tang´i (MINOR B). Soovitatav kogus on 2 tabletti 3 korda päevas. Preparaati peaks võtma seni, kuni sümptomid kaovad.

Mida veel saab teha immuunsüsteemi tugevdamiseks?
Immuunsuse tugevdamisel on olulisteks aspektideks töö ja puhkuse tasakaal, õige toitumine, regulaarne tervisesport ja stressi vähendamine. Kindlasti tuleb hoolikalt ja regulaarselt pesta käsi ning haigussümptomite korral püsida kodus.

Tugev immuunsus on see, mis aitab meil viirushaigustest jagu saada.

Artiklid toodud tooteid saad tellida meie e-poest. Vaata SIIA