TREENINGUD

Tervena elamise tarkus on meis kõigis olemas. Vahel on vaja lisaks intuitsioonile teadmisi, et seda mõista ja selle järgi elada. Hiina meditsiinis peetakse hea tervise aluseks eluenergia qi vaba  ja takistusteta voolamist nii meie kehas, kui ka meid ümbritsevas keskkonnas.

GRUPITREENINGUD

Grupitreeningusse on vajalik eelnev broneerimine läbi bronn.ee keskkonna. Broneerimine lõpeb 60 minutit enne treeningu algust. Kui oled endale koha registreerinud, aga siiski ei saa osaleda tunnis, palun tühista oma broneering ning vabasta sellega koht mõnele teisele osalejale. Grupitreeningus kehtivad kõik meie treeningkaardid, kõikide kaartide tähtajad on seniste ühiskondlike olude tõttu tühistatud. Treeningud toimuvad Tervise Alkeemia keskuse saalis.

Grupitreeningus osalemine 1 kord –15 €
Grupitreeningu 5 korra kaart – 65 €
Grupitreeningu 10 korra kaart – 110 €


 INDIVIDUAALSED TREENINGUD

Tule üksi või võta sõber kaasa!
Individuaalne treening 1–3 osalejale 60 €
Individuaalne treening 4–5 osalejale 75 €

Täpsem info ja registreerumine tel 55520119 või info@tervisalkeemia.ee

Laupäevane meditatiivne venitustund

Selles laupäeva hommikuses tunnis on võimalus läbi venituste sukelduda rahulikult nädalavahetusse.   Venitustega aitame kehal vabaneda sinna kuhjunud füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest. Samuti aitavad venitusharjutused kehas energia paremini liikumises hoida.

Ajakava

Laupäeval, 25. novembril
kell 10.00 – 11.30

Registreerimine toimub läbi e-poe tunni eest tasudes.

Laupäevane naiste võimlemine

Selles laupäeva hommikuses tunnis saab hea ülevaate, millistest harjutustest naiste võimlemise tund koosneb ja milliseid muutuseid neid praktiseerides taotleme.

Ajakava

Laupäeval, 2. detsembril
kell 10.00-11.30

Registreerimine toimub läbi e-poe tunni eest tasudes.

Tervisevõimlemine 

Selle tunni eesmärgiks on tõsta keha tunnetust ja energia liikumist. Teeme nii venitavaid kui ka toonust tõstvaid harjutusi, mis on jõukohased kõigile. Harjutame taskaalu ja koordinatsiooni ning seda kõike läbi erinevate qi gongi vormide. 

Ajakava

Reedeti 11.00 - 12.00

Vaata jooksvat tunniplaani ja registreeru tundi läbi www.bronn.ee

Harjutused seljale (uus nimi)

Tervendavad harjutused on nüüd uue nimega "Harjutused seljale"! Tunnis keskendume peamiselt seljale ning erinevatele terviseteemadele, mida saab seljaharjutusi tehes leevendada või ennetada. Lisaks võimlemisele masseerime erinevaid akupunktuuripunkte ning tund lõpeb mõnusate venitustega.

Ajakava

Neljapäeviti 12.00 - 13.00

Vaata jooksvat tunniplaani ja registreeru tundi läbi www.bronn.ee

Qi gong "Kuldse kella harjutused"

"Kuldse kella harjutused" (hiina k. jin zhong shi er lian shou) on väga vana võimlemisharjutuste kompleks, mis oli kuni eelmise sajandi lõpuaastateni väheste väljavalitud hiina meditsiini arstide ja võitluskunsti meistrite pärusmaa. Teadmisi sellest kunstist pärandati põlvest põlve vaid perekonnasiseselt või väga vähestele väljavalitutele.

Ajakava

Esmaspäeviti 18.00 – 18.45

Vaata jooksvat tunniplaani ja registreeru tundi läbi www.bronn.ee

Meditatiivne venitustund

See on tund kus teeme nii joogast, yin joogast kui shindo tunnist pärit asanaid ning asendeid. Tunni tempo rahulik ja meditatiivne, mis aitab ka meelel rahuneda.


Ajakava

Esmaspäeviti 19.00 – 20.00
Kolmapäeviti 12.00 – 13.00

Vaata jooksvat tunniplaani ja registreeru tundi läbi www.bronn.ee

Võimlemine naistele

Spetsiaalselt naistele loodud treeningu eesmärgiks on panna kogu kehas energia liikuma pehmete ja voolavate harjutuste abil. Tund sobib hästi erinevate naise tervist puudutavate probleemide ennetamiseks ja üldise toonuse tõstmiseks. Harjutuste valik põhineb nii hiina meditsiini teadmistel kui ka shindo ja Endo-Gym ehk hormoonvõimlemise meetodist pärit põhimõtetel.

Ajakava


Kolmapäeviti 18.00-19.00

Vaata jooksvat tunniplaani ja registreeru tundi läbi www.bronn.ee

Shindo

Shindo on Jaapani vanadel traditsioonidel põhinev venitus- ja lõdvestusharjutuste süsteem, mis aitab kehal energiablokeeringutest vabaneda ja seeläbi oma tervist ja elukvaliteeti parandada.

Ajakava

Teisipäeviti 18.00 - 19.00

Vaata jooksvat tunniplaani ja registreeru tundi läbi www.bronn.ee

Praktiline ja nõustav individuaaltund ning psühholoogiline nõustamine

Virge Naerise individuaalse vastuvõtu eesmärgiks on aidata inimesel leida endale sobiv tee, mis toetab just teda kõige paremini tema keha ja vaimu tasakaalu leidmisel. Virge kasutab lisaks psühholoogilisele nõustamisele idamaadest pärit tehnikaid, nagu jooga, joogateraapia, qigong, shindo ning hiina meditsiinist pärit iidseid teadmisi.

Ajakava

Vajalik eelnev registreerumine: 
info@tervisealkeemia.ee
tel 55520119

ERITRENN | Shindod tutvustav tund

Laupäevane tund on mõeldud neile, kes soovivad lähemalt tutvuda shindo venitus- ja lõdvestusharjutuste ja nende taustaga, mille loojaks on jaapanlanna Sensei Kazuko Kuratomi.   Shindo harjutused aitavad kehal energia-blokeeringutest vabaneda ja seeläbi oma tervist ja elukvaliteeti parandada.

Ajakava

Uus aeg täpsustamisel!

ERITRENN | Kuldse kella harjutusi tutvustav tund

Laupäeva hommikune tund on mõeldud neile, kes soovivad veidi rohkem teada saada Kuldse kella harjutuste sügavamast tähendusest. Juhendajaks on Virge Naeris, kes ise on qigongi juba üle kaheksa aasta praktiseerinud. 

Ajakava

Uus aeg täpsustamisel


Silmavõimlemine

Võimlemistunni ajal teeme lihtsaid hingamisharjutusi, et maandada tööpäevapingeid. Qi gongi ja venitusharjutustega paneme energia kogu kehas vabalt voolama. Teeme ka harjutusi silmadele ja õpime mõjutama silmadega seotud akupunktuuripunkte.


Ajakava

hetkel treeninguid ei toimu

Vaata jooksvat tunniplaani ja registreeru tundi läbi www.bronn.ee

Jooga

Jooga on üks võimalustest pääseda ligi millelegi, mis on sügaval meie sees - meie tõelisele minale. Sõna "jooga" tuleb sanskritikeelsest sõnast yui, mis tähendab "ühendust", viidates keha ja vaimu ühtsusele, mida joogaharrastusega tahetakse saavutada.

Ajakava

Hetkel treeningut ei toimu.


Laupäeva hommikune jooga algajatele

See tund on mõeldud algajatele ning neile, kes soovivad nädalavahetusse sukelduda rahulikus rütmis.

Ajakava

uus aeg täpsustamisel

Chen Taiji kursus

Ida kultuurides on tuhandeid aastaid otsitud hea tervise ja haigustest hoidumise võtit. Selleks on palju erinevaid teid ja võimalusi. Võitluskunstid, erinevad füüsilised, energeetilised ja hingamisharjutused on loodud selleks, et tugevdada keha, saavutada ideaalne tervis ja surematus.


Ajakava

Lähiajal uut kursust algamas ei ole