LOENGUD

Tervise Alkeemia pakub laia valikut hiina meditsiiniteemalisi koolitusi, loenguid ja töötubasid. Loengud on sobilikud kõigile ja ei vaja eelnevaid teadmisi hiina meditsiinist. Töötubade ja loengute eesmärgiks on jagada võimalikult laiale publikule hiina meditsiinialaseid teadmisi ja oskusi, et inimesed saaksid ennast ise aidata, oma tervist korras hoida ja haigusi ennetada.

Loengusari naise tervis

Toome teieni loengusarja naise tervisest. Sari koosneb kolmest loengust - sissejuhatav loeng, loeng premenstruaalsest sündroomist (PMS) ning loeng menopausist.

Ajakava

Reedel, 15.09 kell 18.00 – 20.00 (sissejuhatav)
Reedel, 22.09 kell 18.00 – 20.00 (PMS)
Reedel, 29.09 kell 18.00 – 20.00 (menopaus)

Registreeru ning soeta koht loengule läbi e-poe

Kuidas ja miks elada kooskõlas ööpäevarütmidega?

Me oleme loodud selliselt, et olles tasakaalus, püsime tervena või liigume taas tervenemise suunas. Üks oluline osa tasakaaluteel on oskus elada looduse rütmis.  Töötoa vahel teeme lihtsaid praktilisi harjutusi, mida saab hiljem igapäevaselt oma ellu rakendada

Ajakava

Laupäeval, 14. oktoobril
kell 10.00 – 12.00

Registreeru ning soeta koht loengule läbi e-poe

Selja tervis

Selja tervis on meie üldiseks heaoluks ja tervena tundmiseks väga oluline. Probleemid seljaga võivad olla tekkinud väga erinevatel põhjustel nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Loengul tuleb juttu selja anatoomiast, rühist, selja seostest siseorganitega. Samuti erinevate tervisemurede peegeldumisest valude või ebamugavustundega seljas.

Ajakava

Uus aeg täpsustamisel