TERVISENÄDALAD

4-päevane tervendav kehapuhastus dr Bürklandiga


Traditsioonilise hiina meditsiini kohaselt on meie organism võimeline ennast ise tervendama. Mida vähem on keha koormatud üleliigsega, seda paremini ta end tervendab. Organismi puhastades anname endale võimaluse vabaneda toksiinidest ja jääkainetest, mille tulemusel paraneb ainevahetus, toitainete imendumine ja keha tundlikkus.



Nelja päeva jooksul keskendutakse keha turgutamisele organismi puhastuse ja sobiva toitumise abil, mida toetavad dr Rene Bürklandi hiina meditsiini diagnostika ja erinevad teraapiad meie massöör Simmo Eeljõe ning treeneri ja psühholoogilise nõustaja Virge Naerisega.

* * *

* Esimesel päeval teeb Rene Bürkland sulle hiina meditsiini diagnostika ja teraapia, lisaks saad kogeda lõdvestavat massaaži meie massööri poolt. Päev on mõeldud puhkamiseks ja aja maha võtmiseks. Õhtul toimub Rene Bürklandi loeng ja pärast seda saab osaleda meie treeneri poolt juhendatavas lõdvestavas venitustunnis.

Esimesel päeval on saabumine vastavalt eelnevalt kokkulepitud arsti vastuvõtuajale vahemikus kell 10.00 –15.00.

* Teine päev algab qigongi ning hingamispraktikaga ja Rene Bürklandi loenguga, kus saab ka täpse ülevaate eelseisvast päevast. Võimalus kogeda valgusteraapia ja magnetteraapia seansse. 

* Kolmanda päeva hommikul kogunetakse taas qigongi ning hingamispraktika tegemiseks. Päeva jooksul toimub kuputeraapia koos ravimtaimemähistega massööri poolt ning nõustav individuaaltund Virge Naerisega. Õhtul toimub venitustund koos lõdvestusega.

Päeval toimub loeng/vestlusring ning õhtul venitustund koos lõdvestusega.

* Neljas päev algab qigongi ja hingamispraktikaga. Seejärel teeb Rene kokkuvõtva loengu. Kõik osalejad saavad veel lisaks ühe Rene Bürklandi hiina meditsiini teraapia ning individuaalsed soovitused edaspidiseks tervena püsimiseks.


Tervisepäevade jooksul on sul võimalus vabadel hetkedel nautida LaSpa sauna- ja basseinimõnusid ning ehedat loodust kaunis männimetsas ja mere ääres.

Organismi puhastus toimub dr Rene Bürklandi poolt soovitatud hiina meditsiini ravimtaimede mõjul, mida toetab igal hommikul ja õhtul värske toormahl ning lõunaks kerge taimne söök. Toitlustus toimub nende päevade jooksul vastavalt hiina meditsiini terapeudi soovitustele.


Toimumisajad:
17. – 20. september 2024 
07. – 10. oktoober 2024

Kehapuhastus toimub Laulasmaal La Spa hotellis. 

Osalustasu:
  1395€ (registreerides enne 1.08.2024)
1595€ (alates 1.08.2024)

Grupp on parajalt väike (kuni 10 inimest), et kõik tunneksid end mugavalt.


Hind sisaldab majutust üksinda standardtoas.

Majutudes kaheses toas (2 inimest) kehtib soodsam hind 100€ inimese kohta (3 ööd). Lisatasu eest on võimalik ööbida kõrgema kategooria toas: superior tuba 75 €; peretuba 150 €; delux tuba 195 € (hinnad on toodud kolme öö kohta)


LISAINFO JA REGISTREERIMINE: retriit@tervisealkeemia.ee


Tasumis- ja tühistamistingimused:

  • Broneeringu kinnitab broneerimistasu maksmine, 30% kogusummast.
  • Ülejäänud maksumuse tasumine toimub Dao OÜ poolt esitatud arve alusel vähemalt 14 kalendripäeva jooksul peale kinnitatud broneeringut.
  • Broneeringu tühistamisel rohkem kui 30 kalendripäeva enne tervisepäevade algust, kuulub makstud summa Dao OÜ poolt tagastamisele täies ulatuses.
  • Broneeringu tühistamisel vähem kui 30 kalendripäeva enne tervisepäevade algust, ei kuulu makstud broneerimistasu (30% lõppsummast) Dao OÜ poolt tagastamisele.

* * * 

Kellele tervisenädal (terviseretriit) on mõeldud ja miks?




TAGASISIDE 4-PÄEVASEL PUHASTUSEL OSALENULT

Tundsin, et olen täiesti tühi ja tervis tahab käest minna. Uni oli rahutu ning keskendumine ülimalt raske. Olin korralikult ületöötanud ja teadsin, et kui ma kohe endale aega ei võta, siis teeb elu seda haigusega minu eest.

Registreerusin Tervise Alkeemia poolt korraldatud 4-päevasele retriidile. Pean tunnistama, et olin hinda vaadates pisut skeptiline, aga usk dr Bürklandi tegemistesse oli suur ning tegin seda siiski.

Ma ei pidanud hetkekski kahetsema, see retriit oli tõesti igat senti väärt!

Keha sai kiire ja põhjaliku kosutuse. Programm oli tihe ja põhjalikult läbimõeldud, et keha tervenemist toetada erinevate meetodite abil – võimlemised, loengud, toitumine, teraapiad, massaažid, valgus- ja magnetteraapia jne. Uni taastus ja ärevuse foon rauges täielikult.

Pärast puhastust tajusin esimest korda elus, kui selge saab olla pea ja kui terav mõtlemine. See oli täielik vau elamus. Mõistsin, kui palju me sööme silmadega ja harjumusest tulenevalt ja kui palju toitu kehale päriselt vaja on. 

Retriidilt saadud tööriistadega tegin mõningad muudatused ka elustiilis, mis on tänaseni aidanud püsida terve ja tasakaalus. 

Siiralt soovitan. // Mariliis