TERVISENÄDALAD

6-päevane põhjalik restart ja toetus tervenemiseks dr Bürklandiga 


Vihulas toimuval hiina meditsiini tervisenädalal saab keha põhjaliku restardi ja toetuse tervenemiseks. Veel enam, läbi teraapiate, loengute ja erinevate praktikate saad endale väärtuslikud tööriistad selleks, et saada terveks ja püsida terve. Kõike seda toetab ajalooline Vihula mõisa interjöör, spa, imeline loodus ning tervislik toit. 


dr Rene Bürkland viib läbi tervist toetava kehapuhastuse hiina meditsiini ravimtaimedega. Ühe päeva asemel toimub organismi puhastus kogu terviseretriidi vältel. Iga päev saab osaleja organismi puhastuseks just temale sobiva ravimtaimesegu. See on kehale leebe ja rahulik protsess.


Pühapäeval
 seame ennast sisse Vihula ajaloolises mõisahoones ning saame tuttavaks õhtusöögilauas (kerge taimne keha toetav söögikord), millejärgselt koguneme dr Rene Bürkland’i loengusse tervise teemadel ning õhtu lõpetab meie treeneri poolt juhendatav meditatiivne venitustund, kus kasutame kombineeritult nii joogast kui shindost pärit venitusharjutusi.

Esmaspäeval alustatakse organismi puhastusega, selleks kasutame hiina meditsiini ravimtaimi. Päev algab tervist tugevdavate qigongi harjutuste ja hingamispraktikaga treeneri juhendamisel ning jätkub loenguga. Seejärel teeb dr Bürkland sulle diagnostika ja hiina meditsiini teraapia. Päeva jooksul saad kogeda tui na massaaži, meie massööri poolt. Toimuvad nõustavad individuaaltunnid ja konsultatsioonid (I osale grupist). Õhtu lõpetame keha toetava meditatiivse venitustunniga

Teisipäev algab qigong treeningu ning hingamispraktikaga ja Rene Bürklandi loenguga, kus saab ka täpse ülevaate eelseisvast päevast. Päeva jooksul ja õhtul kogunetakse puhastust toetavateks praktikateks ning kogeda on võimalik tui na ravimassaaži, millel on hiina meditsiinis oluline koht.

Kolmapäev algab tervisepraktikatega, mis valitakse vastavalt grupi hetkeseisule. Seejärel toimub Rene Bürklandi vastuvõtt ja teraapia, lõõgastust pakub meie massööri poolt tehtav jalamassaaž. Toimuvad nõustavad individuaaltunnid ja konsultatsioonid (II osale grupist). Õhtu lõpeb venitusharjutustega, mis toetavad energia paremat liikumist kehas.

Neljapäeval äratame oma kehad qigongi harjutuste ja hingamispraktikaga treeneri juhendamisel. Seejärel toimub Rene Bürklandi loeng ja teraapia. Neljapäeval saab kogeda valgusteraapia seanssi. Massöör teeb tui na ravimassaaži, millel on hiina meditsiinis oluline koht. Päeva lõpetab meditatiivne venitustund koos pika lõdvestusega.

Reede algab qigongi harjutuste ja hingamispraktikatega. Toimub Rene Bürklandi vastuvõtt ja teraapia ning seejärel kokkuvõttev loeng, kus korratakse üle kõik tööriistad, mida iseseisvalt kasutada, et püsida terve. Lõunasöök on meie viimane ühisaeg, tänuväärne hetk, et talletada kõik, mis 6 päeva jooksul kogeti ning võtta see endaga kaasa, asudes värske ja reipana koduteele!


Toitlustus: organismi puhastust toetav ning hiina meditsiini toitumisteraapiaga kooskõlas.
  • Saabudes õhtusöök ja iga päev lõunasöögiks taimne kerge toit.
  • Esmaspäev-reede kindla graafiku järgi köögiviljamahl (toimib osana puhastusest).


Toimumisaeg:

  17. – 22. november 2024
(5 ööd, 6 päeva)


Terviseretriit toimub Vihula mõisas

Osalustasu:

2590€ (registreerides enne 1.08.2024)
2990 € (alates 1.08.20204)

Hind sisaldab majutust üksinda standardtoas ning toitlustust.

Kuna soovime sulle pakkuda parimat, siis hoiame grupi väiksena (kuni 10 inimest). 

Lisainfo ja registeerimine retriit@tervisealkeemia.ee  


Tasumis- ja tühistamistingimused:

  • Broneeringu kinnitab broneerimistasu maksmine, 30% kogusummast.
  • Ülejäänud maksumuse tasumine toimub Dao OÜ poolt esitatud arve alusel vähemalt 14 kalendripäeva jooksul peale kinnitatud broneeringut.
  • Broneeringu tühistamisel rohkem kui 30 kalendripäeva enne tervisepäevade algust, kuulub makstud summa Dao OÜ poolt tagastamisele täies ulatuses.
  • Broneeringu tühistamisel vähem kui 30 kalendripäeva enne tervisepäevade algust, ei kuulu makstud broneerimistasu Dao OÜ poolt tagastamisele.

Eelpool väljatoodud ajakavas on korraldajal õigus teha muudatusi, lõplik personaalne ajakava saadetakse igale osalejale vähemalt 5 tööpäeva enne tervisepäevade algust.

* * * 

Kellele tervisenädal on mõeldud ja miks?Selleks, et elada kõrge eani hea tervisega, on kasulik järgida looduse rütme, süüa tervislikku toitu, võimelda, teha hingamisharjutusi ning hoida meel tasakaalus.