KOOLITUSED

Moksateraapia kursus

Hiina meditsiinis on mitmeid väga efektiivseid ravimeetodeid, mida on kasutatud juba aastatuhandeid. Moksateraapia on üks vanimaid hiina meditsiini tehnikaid, mida kasutatakse keha toetamiseks nii haiguste ajal kui ka profülaktikaks, sest sellega saab toetada immuunsust ja tugevdada keha.

Kursusel räägitakse moksateraapia ajaloost ja erinevatest moksa kasutamise tehnikatest. Samuti õpitakse ära tundma hea kvaliteediga moksat ning puudutatakse ka teisi keha toetamiseks sobilikke soojendavaid tehnikaid.

Eelnevad teadmised hiina meditsiinist pole vajalikud, kuid tulevad kasuks. Kursus koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast.


Koolitaja: dr Salustino Z. Wong
KURSUS TÕLGITAKSE EESTI KEELDE

Toimumise aeg:
Kevad 2025, täpsustamisel

Osalustasu: 375 €

Koht: Tervise Alkeemia keskus
Lisainfo: 
keiu@tervisealkeemia.ee


Eelmisel kursusel osaleja tagasiside: "Ei ole paremat immuunsuse tugevdamise meetodit, kui teha moksat õigetel kuupäevadel õigetesse punktidesse. Metoodika on äärmiselt lihtne ja mis kõige olulisem – ka tõhus!
Lisaks on moksa vältimatu abivahend kõigile talisuplejatele kui külm on kanalitesse pugenud." // Endine talisupleja Ulvi


Registreeru koolitusele

Juhul kui Sulle seekord aeg ei sobi, saad lisada end ootelisti:

Registreeru ootelistiSalustino Z. Wong

Salustino Zaldivar Wong on Kuubalt pärit hiina juurtega, kes on elanud ja töötanud Hiinas üle kahekümne aasta. Ta on Kuubal õppinud farmakoloogiat ning Hiinas kaitsnud doktorikraadi hiina meditsiinis. Salustino tegeleb igapäevaselt qi gongi ja taijiga ning on Chen Taiji Hong meetodi Euroopa juht. Salustino Zaldivar Wong on Rene Bürklandi õpetaja.