blogi

Massaaž - tervis ja lõõgastus ühes

23. november 2023
Pakume mitmeid idamaiseid teraapiaid, mis tasakaalustavad sinu keha ja meelt. Massaaži lõdvestav toime aitab vähendada stressi ja (lihas)pingeid. Paraneb vere- ja lümfiringe, mis toetab üldist tervist ning kiirendab keha loomulikke paranemisprotsesse.

Massaažide nimekiri on pikk, nende peamised erinevused on selles, et tui na ja qi-massaaži tehakse kogu kehale ja seda enamasti läbi riide, ilma massaažiõlideta. Teised teraapiad on suunatud konkreetsematele kehaosadele ja organitele ning neid tehakse õlidega otse nahale.

Tui na massaaž - klassikaline hiina massaaž. Aitab tasakaalustada qi liikumist kehas, eemaldades blokeeringud, mis väljenduvad pingetena. Kui sooviksid massaaži ÕLIDEGA, siis maini seda administraatorile enne aja broneerimist.

Qi-massaaž - tõstab keha energiataset ja elujõudu. Sarnaneb olemuselt tui na'ga, kuid kasutatakse teisi massaažitehnikaid.

Hiina jalamassaaž - mõjutab kogu keha üldist heaolu, stimuleeritakse akupressuuri punkte jalgadel ja jalataldadel.

Neerumassaaž - annab energiat pideva väsimuse ja kurnatuse korral. Tehakse alaseljale, kõhule ja tuharatele.

Munasarjamassaaž - aktiveerib munasarjade tööd, aitab energia alakehas liikuma panna. Tehakse alakõhule, -seljale ja tuharatele.

Gua sha seljamassaaž - parandab vereringet ja leevendab lihaspingeid selja- ja kaelapiirkonnas gua sha kaabitsa abil.

Kuputeraapia/massaaž - parandab vereringet ja leevendab lihaspingeid kuppude abil.


Kui valiku tegemine osutub keeruliseks, siis vali esimeseks korraks TUI NA (klassikaline hiina massaaž) ning massöör aitab sind juba edasi. Vajaduse ja soovi korral saab mõnda teraapiat omavahel kombineerida.

* * *

Täpsem info massaažide sisu ning aja broneerimise kohta SIIN