KOOLITUSED

Kuputeraapia koolitus

Kupu negatiivne rõhk mõjutab elastseid kudesid, verd ja lümfi.

Kupu abil pannakse liikuma kudedes seiskunud qi, veri ja kehavedelikud või sisse tunginud väline patogeen. Kupumassaažil tekkiv hõõrdumine soojendab kanaleid, eriti tuntav on see efekt tulega soojendatud klaaskuppe kasutades.

Kuputeraapia sobib paljude terviseprobleemide leevendamiseks, nagu näiteks liigeste haigused, selja- ja kaelavalu, peavalu, külmetushaigused, seedehäired, mõned günekoloogilised probleemid.


Kuputeraapia koolitusel õpitakse kasutama klassikalisi klaaskuppe, kummipalliga kuppe, magnetkuppe ja silikoonkuppe.


Koolitaja
: hiina meditsiini terapeut Udo Uffert.
Kursuse maht: 8 akadeemilist tundi. Kursus toimub ühel päeval.
Osalustasu: 150 € 

Toimumise aeg:
Uus aeg täpsustamisel

Koht: hiina meditsiini keskus Tervise Alkeemia (Tulika 19, Tallinn)
Lisainfo: keiu@tervisealkeemia.ee* * *

Kuna koolitus on väga praktiline siis gruppi mahub maksimaalselt 12 inimest.

Kui Sul ei õnnestunud registreeruda, siis on grupp juba täis ja saad end lisada ootelisti. Koha vabanedes võtame sinuga ühendust. Kui seekord kursuse aeg ei sobi, aga sa oled siiski sellest edaspidi huvitatud, siis saad end samuti lisada ootelisti.

Registreeru ootelisti

* * *

Koolitajast:


Udo Uffert lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1986. aastal. Pärast seda töötas ta 12 aastat perearstina Lõuna-Eestis. Alates 2000. aastast töötab ta hiina meditsiini terapeudina peamiselt Tartus. Ravimeetoditeks on nõelravi, taimravi, qi gong ja massaaž. Hiina meditsiini on ta õppinud Xinjiang'i Meditsiiniülikooli, Weifangi Meditsiiniülikooli ja Sankt-Peterburi Meditsiiniülikooli õppejõudude juures, samuti Hispaania Neijingi koolis ning viimastel aastatel dr Salustino Z Wongi käe all.