KOOLITUSED

Tui na massaaži kursus

Tui na on traditsiooniline idamaade ravimassaaž, mis põhineb akupressuuril ehk aktiivsete punktide ja kanalite mõjutamisel. Seda meetodit on Hiinas praktiseeritud juba üle 2000 aasta. Tui na massaaži kasutatakse nii terviseprobleemide leevendamiseks kui ka ennetamiseks. Selle meetodi eesmärgiks on hoida voolamises meie eluenergia, mis tagab elujõu ja toetab meie keha. Kui eluenergia liikumine aeglustub või seiskub, on tagajärjeks haigus.        

Tui na massaaž on tõhus erinevate selja-, kaela-, pea- ja liigesvalude korral. Aitab ka krooniliste valude, sporditraumade, unetuse/unisuse, depressiooni, stressi, rahutuse, kõhukinnisuse või -lahtisuse, peavalude ja migreeni, bronhiaalastma, külmetushaiguste ning mitmete teiste tervisehädade korral. Kursus annab ülevaate massaaži tehnikatest ning erinevate kehapiirkondade massaažist.

Koolitusele on oodatud kõik terapeudid ja massöörid, kes soovivad õppida juurde midagi uut, samuti sobib koolitus ka neile, kel puudub varasem kokkupuude massaažiga või hiina meditsiiniga, kuid kes soovivad oma lähedaste tervist sellega toetada.


Koolitaja: pikaajalise praktikakogemusega õpetaja Marko Hiir
Kursuse maht: 60 akadeemilist tundi (40h teooriat ja 20h iseseisvat praktikat).
Kursus toimub kuuel päeval 
Osalustasu: 650 € (saab tasuda ka osade kaupa)

Toimumise aeg: 
Uus aeg täpsustamisel

Koht: hiina meditsiini keskus Tervise Alkeemia (Tulika 19, Tallinn)
Lisainfo: keiu@tervisealkeemia.ee


* * *

Kui sul ei õnnestunud registreeruda, siis on grupp juba täis. Sa saad end lisada ootelisti, koha vabanedes võtame sinuga ühendust. Kui seekordse kursuse aeg ei sobi, aga oled siiski edaspidi huvitatud, siis saad end samuti lisada ootelisti.

Registreeru ootelisti

* * *

Koolitajast:

Marko Hiir  töötab klassikalise massaaži massöörina alates 2000. aastast. 2004. aastal viis tee teda tui na massaaži juurde ja sellest ajast alates on hiina meditsiinist saanud Marko üks hobidest. Aastatega on erinevate täiendkoolitustena lisandunud hiina jalamassaaž, gua sha, kupu- ja moksateraapia.