TREENINGUD

ERITRENN | Naiste võimlemistunni tutvustus

Selles laupäeva hommikuses tunnis saab hea ülevaate, millistest harjutustest naiste võimlemise tund koosneb ja milliseid muutuseid neid praktiseerides taotleme.

See on hea võimalus tulla tunni ja harjutustega tutvuma, kui pole varem käinud. Väga oodatud on ka kõik, kes varasemalt käinud ning soovivad veidi rahulikumat ja pikemat laupäeva hommikust tundi.


Spetsiaalselt naistele loodud
 treeningu eesmärgiks on panna kogu kehas energia liikuma pehmete ja voolavate harjutuste abil. Rohkem tähelepanu saab vaagnapiirkond ja seal paiknevad reproduktiivorganid. Nende harjutuste abil paraneb kudede verevarustus ja ainevahetus, tasakaalustub hormonaalne süsteem.

Oluline on ka vaagnapõhja- ning kõhu- ja seljalihaste treening, samuti erinevad venitused ja lõdvestused. Nii tekib parem kontakt oma kehaga, hea enesetunne ja sisemine rahuolek, mille tulemusel hakkab keha ennast ise tervendama.

Tund sobib hästi erinevate naise tervist puudutavate probleemide ennetamiseks ja üldise toonuse tõstmiseks. Harjutuste valik põhineb nii hiina meditsiini teadmistel kui ka shindo ja Endo-Gym ehk hormoonvõimlemise meetodist pärit põhimõtetel.

Kohapeal saab vahetada riideid ning olemas on kõik tunniks vajalik.


TOIMUMISAEG

Uus aeg täpsustamisel

Juhendaja: Katrin Parve

Osalustasu: 15 €

Tunnis osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine.
Registreerimine toimub läbi e-poe tunni eest tasudes.
Grupi suurus 14 inimest