TREENINGUD

Võimlemine naistele


Spetsiaalselt naistele loodud
treeningu eesmärgiks on panna kogu kehas energia liikuma pehmete ja voolavate harjutuste abil. Rohkem tähelepanu saab vaagnapiirkond ja seal paiknevad reproduktiivorganid. Nende harjutuste abil paraneb kudede verevarustus ja ainevahetus, tasakaalustub hormonaalne süsteem.
Oluline on ka vaagnapõhja- ning kõhu- ja seljalihaste treening, samuti erinevad venitused ja lõdvestused. Nii tekib parem kontakt oma kehaga, hea enesetunne ja sisemine rahuolek, mille tulemusel hakkab keha ennast ise tervendama.

Tund sobib hästi erinevate naise tervist puudutavate probleemide ennetamiseks ja üldise toonuse tõstmiseks. Harjutuste valik põhineb nii hiina meditsiini teadmistel kui ka shindo ja Endo-Gym ehk hormoonvõimlemise meetodist pärit põhimõtetel.

Palun teavita juhendajat enne treeningu algust juhul kui oled beebiootel; sul on fibroidid; endometrioos; emaka polüübid või verega täidetud tsüstid. Sel juhul peaksid mõnd harjutust tegema teisiti.

Kohapeal saab vahetada riideid ning olemas on kõik tunniks vajalik. 

Toimumisaeg: kolmapäeviti 18.00–19.00
Juhendaja: Katrin Parve

Märtsikuus kehtib naiste võimlemise treeningule tutvumishind!
Ühe korra hind on 11 € 
Kui sul on juba olemas mitme korra treeningkaart, saad soovi korral kasutada oma kaarti või osta tutvumishinnaga pileti.

Tunnis osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine. Osalejate arv on piiratud!
Vaata jooksvat tunniplaani ning registreeru tundi läbi www.bronn.ee keskkonna.*

* Registreerumine lõpeb 30 minutit enne treeningu algust. Kui oled treeningusse endale koha broneerinud, kuid siiski ei saa osaleda, tühista kindlasti oma broneering ja vabasta koht mõne teise huvilise jaoks. Kui tuled kohale ilma etteregistreerimata ning osalejate arv on täis, ei saa me Sind kahjuks tundi lubada. Kui sul on broneerimisega tõrkeid, võta ühendust meie administraatoriga tel 55520119 või info@tervisealkeemia.ee